Overzicht faciliteiten in skigebied Monte Bondone in Trentino, Italië

 

© Monte Bondone

Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste informatie over de skifaciliteiten van skigebied Monte Bondone in Trentino, Italië waaronder 4 skiliften en 24 skipistes. Dit helpt je een duidelijk beeld te krijgen van wat het skigebied te bieden heeft, zodat je goed voorbereid aan je skivakantie kunt beginnen in Monte Bondone, Italië.

Algemene informatie:

Naam van het skigebied: Monte Bondone
Verwachte openingsdatum: 2025-12-19
Verwachte datum einde skiseizoen: 2026-03-16

Laagste punt: 1200 m
Hoogste punt: 2058 m

Piste informatie:
Aantal pistes voor beginners: 0
Aantal km voor beginner: 0

Aantal pistes voor intermediate: 7
Aantal km voor intermediate: 6.2

Aantal pistes voor expert: 0
Aantal km voor expert: 0

Aantal pistes voor advanced: 17
Aantal km voor advanced: 13.8

Totaal aantal pistes: 24
Totaal aantal km: 20

Aantal stoeltjesliften: 4
Aantal sleepliften: 0
Aantal andere liften:
Aantal gondelliften: 0
Totaal aantal liften: 4
Liftcapaciteit: 5900

Percentage artificiële sneeuw: 100%

Is er een rodelbaan: nee
Is er een Snowpark: 1
Is er een halfpipe: nee

Adresgegevens:
Monte Bondone
Piazza della Portella 3
38122 Trento
Trentino, Trentino, Italië

E-mail:
Telefoon:
Website: https://www.discovertrento.it/de/monte-bondone

Geografische coördinaten:
Lengtegraad: 11.0625629
Breedtegraad: 46.0384979

De getoonde informatie is afkomstig van de skigebieden en datapartners. WintersportGids is niet verantwoordelijk voor eventuele onjuistheden, bezoek de website van skigebied Monte Bondone voor meer informatie.

Deze informatie is het laatst geactualiseerd door het skigebied op: 2026-04-06

Geen webcam beschikbaar voor dit gebied

Skipasprijzen in Monte Bondone

Skipasnaam Volwassenen
/ 1 dag
Volwassenen
/ 7 dagen
Kinderen
/ 1 dag
Kinderen
/ 7 dagen
Senioren
/ 1 dag
Senioren
/ 7 dagen
Skipass Monte BondoneEUR 54EUR 230EUR 38EUR 161//
Superskirama Dolomiti/EUR 496/EUR 248//
Superskirama Dolomiti/EUR 496/EUR 248//
Skipass Monte BondoneEUR 54EUR 230EUR 38EUR 161//
Superskirama Dolomiti/EUR 496/EUR 248//
Skipass Monte BondoneEUR 54EUR 230EUR 38EUR 161//
Skipass Monte BondoneEUR 54EUR 230EUR 38EUR 161//
Superskirama Dolomiti/EUR 496/EUR 248//
Skipass Monte BondoneEUR 52EUR 280EUR 36.5EUR 196//

 

Skischolen in Monte Bondone

Geen skischolen gevonden voor het opgegeven resort.

 

Actuele sneeuwcondities in Monte Bondone

Laatste sneeuwvalSneeuwconditieSneeuwhoogte dalSneeuwhoogte top
Geen dataNiet gemeldGeen dataGeen data

 

Andere skigebieden in de regio Trentino

SkigebiedHoogte DalHoogte TopRegio
Monte Bondone1200 m2058 mTrentino
Fassatal1321 m2907 mTrentino
Adamello Ski Pontedilegno-Tonale1127 m2957 mTrentino
Val di Sole - Peio - Pejo 30001415 m2991 mTrentino
Madonna di Campiglio1396 m2508 mTrentino
Paganella1039 m2098 mTrentino
Carezza Dolomites1184 m2324 mTrentino
Folgaria Ski1200 m1850 mTrentino
Pinzolo797 m2073 mTrentino
San Martino di Castrozza - Passo Rolle1402 m2600 mTrentino
Folgarida Marilleva809 m2147 mTrentino
Fleimstal963 m2222 mTrentino
Folgaria Ski1200 m1850 mTrentino
Monte Bondone1200 m2058 mTrentino
Folgaria Ski1200 m1850 mTrentino

Highlight

Luxe winterbeleving in historisch kasteelhotel Schloss Mittersill

15/02/2026
Schloss Mittersill ligt op een heuvel boven het gelijknamige stadje Mittersill in het Oostenrijkse Salzburgerland....

Een wandelschoen voor in de winter? De LOWA Renegade Evo Ice 2 GTX

17/10/2025
Als fervent wintersporter en winterwandelaar hebben we de neiging om het comfort en de pasvorm...
 

Volg Wintersportgids

Mis niets! Volg ons op social media voor het laatste nieuws en leuke winacties!

Ontvang onze nieuwsbrief

Schrijf je gratis in voor onze newsletter en blijf op de hoogte van toffe winacties en het laatste wintersportnieuws!

Er ging iets mis. Probeer nog een keer.
Bedankt om je in te schrijven op onze nieuwsbrief