Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste informatie over de skifaciliteiten van skigebied Beaver Creek in Colorado, Verenigde Staten van Amerika (VS) waaronder 25 skiliften en 176 skipistes. Dit helpt je een duidelijk beeld te krijgen van wat het skigebied te bieden heeft, zodat je goed voorbereid aan je skivakantie kunt beginnen in Beaver Creek, Verenigde Staten van Amerika (VS).
Algemene informatie:
Naam van het skigebied: Beaver Creek
Verwachte openingsdatum: 2025-11-30
Verwachte datum einde skiseizoen: 2026-03-27
Laagste punt: 2261 m
Hoogste punt: 3482 m
Piste informatie:
Aantal pistes voor beginners:
Aantal km voor beginner:
Aantal pistes voor intermediate: 73
Aantal km voor intermediate:
Aantal pistes voor expert: 48
Aantal km voor expert:
Aantal pistes voor advanced: 47
Aantal km voor advanced:
Totaal aantal pistes: 176
Totaal aantal km:
Aantal stoeltjesliften: 15
Aantal sleepliften: 7
Aantal andere liften: 0
Aantal gondelliften: 3
Totaal aantal liften: 25
Liftcapaciteit: 48264
Percentage artificiële sneeuw: 37%
Is er een rodelbaan: nee
Is er een Snowpark: 1
Is er een halfpipe: ja
Adresgegevens:
Beaver Creek
26 Avondale Lane
81620 Avon
Colorado, Colorado, Verenigde Staten van Amerika (VS)
E-mail: comments@vailresorts.com
Telefoon: +1 970 7544636
Website: https://www.beavercreek.com/
Geografische coördinaten:
Lengtegraad: -106.5398331
Breedtegraad: 39.5964813
De getoonde informatie is afkomstig van de skigebieden en datapartners. WintersportGids is niet verantwoordelijk voor eventuele onjuistheden, bezoek de website van skigebied Beaver Creek voor meer informatie.
Deze informatie is het laatst geactualiseerd door het skigebied op: 2026-04-02
Geen webcam beschikbaar voor dit gebied| Skipasnaam | Volwassenen / 1 dag |
Volwassenen / 7 dagen |
Kinderen / 1 dag |
Kinderen / 7 dagen |
Senioren / 1 dag |
Senioren / 7 dagen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Beaver Creek | USD 307 | USD 2079 | USD 212 | USD 1435 | USD 297 | USD 2009 |
| Beaver Creek | USD 307 | USD 2079 | USD 212 | USD 1435 | USD 297 | USD 2009 |
| Beaver Creek | USD 307 | USD 2079 | USD 212 | USD 1435 | USD 297 | USD 2009 |
| Beaver Creek | USD 307 | USD 2079 | USD 212 | USD 1435 | USD 297 | USD 2009 |
| Beaver Creek | USD 113 | USD 661 | USD 59 | USD 345 | / | / |
| Beaver Creek | USD 113 | USD 661 | USD 59 | USD 345 | / | / |
| Beaver Creek | USD 113 | USD 661 | USD 59 | USD 345 | / | / |
| Skischool | Type |
|---|---|
| Skischool Ski & Snowboard School Beaver Creek in Beaver Creek, Verenigde Staten van Amerika (VS) | Skischool kinderen |
| Laatste sneeuwval | Sneeuwconditie | Sneeuwhoogte dal | Sneeuwhoogte top |
|---|---|---|---|
| Geen data | Niet gemeld | Geen data | Geen data |
| Skigebied | Hoogte Dal | Hoogte Top | Regio |
|---|---|---|---|
| Winter Park Resort | 2772 m | 3652 m | Colorado |
| Breckenridge | 2912 m | 3913 m | Colorado |
| Copper Mountain Resort | 2975 m | 3657 m | Colorado |
| Aspen Mountain | 2427 m | 3421 m | Colorado |
| Steamboat | 2103 m | 3210 m | Colorado |
| Vail Mountain | 2455 m | 3525 m | Colorado |
| Snowmass | 2475 m | 3822 m | Colorado |
| Aspen Highlands | 2469 m | 3528 m | Colorado |
| Buttermilk | 2403 m | 3009 m | Colorado |
| Crested Butte | 2856 m | 3707 m | Colorado |
| Arapahoe Basin | 3290 m | 3799 m | Colorado |
| Keystone Resort | 2832 m | 3638 m | Colorado |
| Copper Mountain Resort | 2975 m | 3657 m | Colorado |
| Crested Butte | 2856 m | 3707 m | Colorado |