Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste informatie over de skifaciliteiten van skigebied Crested Butte in Colorado, Verenigde Staten van Amerika (VS) waaronder 15 skiliften en 168 skipistes. Dit helpt je een duidelijk beeld te krijgen van wat het skigebied te bieden heeft, zodat je goed voorbereid aan je skivakantie kunt beginnen in Crested Butte, Verenigde Staten van Amerika (VS).
Algemene informatie:
Naam van het skigebied: Crested Butte
Verwachte openingsdatum: 2025-11-26
Verwachte datum einde skiseizoen: 2026-04-05
Laagste punt: 2856 m
Hoogste punt: 3707 m
Piste informatie:
Aantal pistes voor beginners:
Aantal km voor beginner:
Aantal pistes voor intermediate: 31
Aantal km voor intermediate: 0
Aantal pistes voor expert: 87
Aantal km voor expert: 0
Aantal pistes voor advanced: 45
Aantal km voor advanced: 0
Totaal aantal pistes: 168
Totaal aantal km: 0
Aantal stoeltjesliften: 11
Aantal sleepliften: 2
Aantal andere liften: 2
Aantal gondelliften: 0
Totaal aantal liften: 15
Liftcapaciteit: 21100
Percentage artificiële sneeuw: 19%
Is er een rodelbaan: nee
Is er een Snowpark: 1
Is er een halfpipe: ja
Adresgegevens:
Crested Butte
12 Snowmass Road
81225 Crested Butte
Colorado, Colorado, Verenigde Staten van Amerika (VS)
E-mail: info@skicb.com
Telefoon: +1 877 5475143
Website: https://www.skicb.com
Geografische coördinaten:
Lengtegraad: -106.9452209
Breedtegraad: 38.8990479
De getoonde informatie is afkomstig van de skigebieden en datapartners. WintersportGids is niet verantwoordelijk voor eventuele onjuistheden, bezoek de website van skigebied Crested Butte voor meer informatie.
Deze informatie is het laatst geactualiseerd door het skigebied op: 2026-04-10
Deze informatie is het laatst geactualiseerd door het skigebied op: 2025-12-16
Geen webcam beschikbaar voor dit gebied| Skipasnaam | Volwassenen / 1 dag |
Volwassenen / 7 dagen |
Kinderen / 1 dag |
Kinderen / 7 dagen |
Senioren / 1 dag |
Senioren / 7 dagen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Skipass Crested Butte | USD 215 | USD 1421 | USD 140 | USD 924 | USD 204 | USD 1351 |
| Skipass Crested Butte | USD 215 | USD 1421 | USD 140 | USD 924 | USD 204 | USD 1351 |
| Skipass Crested Butte | USD 215 | USD 1421 | USD 140 | USD 924 | USD 204 | USD 1351 |
| Skipass Crested Butte | USD 215 | USD 1421 | USD 140 | USD 924 | USD 204 | USD 1351 |
| Skipass Crested Butte | USD 215 | USD 1421 | USD 140 | USD 924 | USD 204 | USD 1351 |
| Skischool | Type |
|---|---|
| Skischool Ski & Ride School Crested Butte in Crested Butte, Verenigde Staten van Amerika (VS) | Skischool kinderen |
| Laatste sneeuwval | Sneeuwconditie | Sneeuwhoogte dal | Sneeuwhoogte top |
|---|---|---|---|
| Geen data | Niet gemeld | Geen data | Geen data |
| Geen data | Afwisselende condities | 61 cm | 61 cm |
| Skigebied | Hoogte Dal | Hoogte Top | Regio |
|---|---|---|---|
| Winter Park Resort | 2772 m | 3652 m | Colorado |
| Breckenridge | 2912 m | 3913 m | Colorado |
| Copper Mountain Resort | 2975 m | 3657 m | Colorado |
| Aspen Mountain | 2427 m | 3421 m | Colorado |
| Steamboat | 2103 m | 3210 m | Colorado |
| Vail Mountain | 2455 m | 3525 m | Colorado |
| Snowmass | 2475 m | 3822 m | Colorado |
| Aspen Highlands | 2469 m | 3528 m | Colorado |
| Buttermilk | 2403 m | 3009 m | Colorado |
| Beaver Creek | 2261 m | 3482 m | Colorado |
| Arapahoe Basin | 3290 m | 3799 m | Colorado |
| Keystone Resort | 2832 m | 3638 m | Colorado |
| Copper Mountain Resort | 2975 m | 3657 m | Colorado |
| Crested Butte | 2856 m | 3707 m | Colorado |